Kurumsal (Bizi Tanıyın)

Kurum ve kuruluşlar ile beraber özel iştiraklere de hizmet veren firmamız memnuniyet odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Karşılıklı güven ve anlayış içerisinde çalışmalarımızla en önemli değerlerimizden ilki şeffaf çalışma çerçevesinde hizmet vermemizdir.

Bina yıkım ve hafriyat konusunda bölgesel, yerel ve ulusal olarak yıkım ve hafriyat işleri gerçekleştiren firmamız, birçok projeye imza atmış, aldığı her projenin memnuniyet odaklı hizmetini vermiştir. Uzman kadrosu ve tecrübeli ekibi ile bina yıkımı ve hafriyat işlerinde çevre odaklı çalışmalarını, iş güvenliği esas alınarak sürdürmüş olan firmamızın yıkım esnasında geri dönüşüm malzemelere verdiği önem ile de ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

İlkelerimizle çıktığımız yolumuza yine ilkelerimize bağlı kalarak şahısların ve kurumların güven taleplerinin karşılandığı, çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile entegre ederek hizmet etmeyi hedef alan firmamız siz müşterilerimizin güleryüzü oldu.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda gelişen teknolojiyi takip ederek yenilikçi uygulamalar ile ulusal çapta hizmet vermek amacıyla geri dönüşümde ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.